Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ»

«Фундація прав людини» розпочинає нову правозахисну програму у партнерстві із громадськими організаціями, що працюють у п'яти регіонах: Донецька область (Маріуполь), Луганська область (Сєвєродонецьк), Запорізька область (Запоріжжя), Закарпатська область (Ужгород) та Дніпропетровська область (Дніпро).

Громадська організація «Фундація прав людини» працює у віддалених регіонах України з 2001 року. З 2014 року ключових напрямках роботи організації є захист прав жінок, акцентуючи інтереси внутрішньо переміщених осіб. У 2015 році «Фундація прав людини» прийняла рішення про впровадження національної програми по соціально-економічний захист внутрішньо переміщених жінок (ВПЖ). У світлі цього завдання, «Фундація прав людини» втілює проекти для внутрішньо переміщених жінок, які готові почати навчання в рамках даної ініціативи. 

 

Мета проекту - посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в он-лайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об'єднання лідерів в єдину блог платформу. Даний проект проходить за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen». Головний акцент проекту – виконання приписів ООН Резолюції 1325.

У рамках проекту на національному рівні заплановано провести три школи-тренінги на теми:

1.      «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість» (20-23 травня);

2.       «Правозахист і цифрові технології» (25-28 травня)

3.      «Як стати блогером?» (18-21 червня).

Ви можете прийняти участь у запланованих заходах. Для цього Ви маєте заповнити анкету встановленого зразка та надіслати за адресою:info@uhrf.org не пізніше 15 травня 2017, 14:00 годин рівно.

Школа – 20-23 травня 2017

Школа- 25-28 травня 2017

Школа -18-21 червня 2017

Важливо знати до подорожі

 

TOP