Національний радіомарафон «То Be Online» завершився

Національний радіомарафон «То Be Online» завершився. У четвер, 30 вересня в ефір «Стильного радіо «Перець ФМ» вийшов десятий заключний випуск.

До нас у гості завітала Катерина Сояк, завідувачка відділу оцінки ризиків та інфекційного контролю Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”. Наша розмова була присвячена медицині – як вона змінилася через пандемію та які наразі цифрові послуги у сфері медицини доступні українцям. На фінал пані Катерина ще раз нагадала, що найголовніша профілактика COVID-19 на сьогоднішній день – це вакцинація.

Прослухати ефір можна тут.

Десять програм поспіль ми говорили про те, як COVID-19 та викликані ним обмеження змінили різні сфери нашого життя та як нам вдавалося долати ці перешкоди, зокрема і через впровадження ефективних цифрових рішень. Дякуємо всім, хто був з нами ці десять ефірів! Щиро вдячні нашим гостям, які долучилися до обговорення хвилюючої теми!

До нових зустрічей!

***

Слідкуйте за нашими новинами:

На офіційній сторінці Фундації www.uhrf.org

У Facebook https://www.facebook.com/groups/women.voices.count

***

Організаторами марафону виступають Фундація прав людини та мережа радіостанцій «Стильного радіо «Перець ФМ» за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. Радіомарафон проходить у рамках проекту «Мир у цифровий час».

TOP