У Полтаві проходить виставка-акція «Малюнки про мир очима дітей»

Щороку 21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. З цієї нагоди в Полтаві відкрилась виставка-акція «Малюнки про мир очима дітей».

 

Виставку дитячих малюків про мир у світі від дітей з Дружківки представила Софія Якименко, членкиня ГО «Спілка жінок Полтавщини», амбасадорка  проєкту «Голос жінки має силу».

До миротворчих починань долучилася Полтавська бібліотека-філіал №13 – саме в її приміщенні організована виставка.

У рамках презентації виставки малі читачі взяли участь у майстер-класі з виготовлення з паперу голуба миру та написали побажання дітям, які знаходяться у сірій зоні.

Яскрава мистецька виставка-акція «Малюнки про мир очима дітей» продовжує приваблювати увагу жителів Полтави,  закликає продовжувати різноманітними творчими акціями боротися за мир у світі, нести добро за допомогою мистецтва

***

Захід пройшов у рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020».

Мета проєкту «Голос жінки має силу» – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. Ініціатор проєкту – громадська організація «Фундація прав людини».

Реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (InstitutfürAuslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

TOP