У Чернігові пройшла арт-акція в рамках проєкту «Голос жінки має силу»

30 серпня в центрі Чернігова, на Алеї Героїв пройшов арт-захід «Мирний квартал». У ньому взяли участь представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР, медіа та широка громадськість.

 

«Мирний квартал» був приурочений до початку навчального року, Дня знань, але головна ідея заходу – створити територію радості для дітей і дорослих, поспілкуватися, обмінятися позитивними емоціями.

Святковий концерт дитячих і творчих колективів, цікава розважальна програма, дитячий стріт-арт «Мир – Україні», оригінальні майстер-класи від амбасадорок, спільне виконання пісні «Україна моя» – заповнили простір Алеї Героїв приємними подіями, розмаїттям позитивних емоцій, дружніми посмішками.

«Новий навчальний рік розпочато, зі своїми турботами, адаптивними і карантинними труднощами, соціально-психологічними особливостями, специфікою освітнього процесу в умовах світової пандемії коронавірусу. Ми поринули в нове регламентоване життя, осінню атмосферу, шкільний і професійний марафон. Але я досі подумки повертаюся у 30 серпня і радію тому, що я є частиною справжньої і потужної команди амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу» в Чернігові!», - зазначає амбасадорка проєкту в Чернігівській області Ольга Тимченко.

***

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів. 

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

TOP