Національний радіомарафон «Голос змін» завершився!

Національний радіомарафон «Голос змін» на «Стильному радіо Перець ФМ» завершився. 12 травня в ефір вийшов десятий фінальний випуск.

10 програм поспіль ми говорили про жіноче лідерство і знайомили вас з видатними жінками України та світу. У фінальній програмі спілкувалися з Барборою Маронковою, керівницею Центру інформації та документації НАТО в Україні. Нам випала чудова нагода дізнатися більше про НАТО, його діяльність і проєкти, а найголовніше – про жінок, які тут працюють. Пані Барбора нещодавно опублікувала статтю на тему «НАТО і жінки», тож цьому питанню ми приділили належну увагу.

Зі статтею можна ознайомитися тут:

https://www.uikpanorama.com/blog/2020/04/22/nato-and-women-peace-and-security/

***

Прослухати радіоефір можна тут:

http://perec.fm/ether/natsionalnij-radiomarafon-golos-zmin-10/

***

Національний радіомарафон «Голос змін» тривав з 5 березня по 12 травня 2020 року на хвилях «Стильного радіо Перець ФМ». До студії завітали і в телефонному режимі до марафону долучилися 10 почесних гостей – жінок, які своїм особистим прикладом показують, як це – бути лідеркою.

Фундація прав людини висловлює щиру подяку нашим гостям, «Стильному радіо «Перець ФМ» та всім, хто був з нами ці 10 тижнів! До наступних зустрічей!

Проєкт реалізується за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen коштами Міністерства закордонних справ Німеччини.

Радіомарафон проходить у рамках національної програми «Голос жінки має силу 2020».

TOP