«Голос жінки має силу 2019»: підсумковий круглий стіл у Запоріжжі

5 грудня у НУ «Запорізька політехніка» пройшов фінальний круглий стіл проекту «Голос жінки має силу», на якому було підведено підсумки річної роботи.

 

За плечима рік роботи, понад 50 авторських блогів і більше 500 публікацій, які наближають до цілей. Важлива тема – ВПО, багатогранна, зі своїми складнощами і проблемами. Але нам вдалося. Ми змогли – допомогли, поширили, посприяли розвитку і вирішенню складних питань у регіоні, а це результат. Сьогодні ж доповідачі ознайомили всіх з особливостями реалізації Програми з відновлення миру і діалогу для ВПО.

Блог-кафе, сімейні заходи і свята, зустрічі однодумців, вистави плейбек-театру, вистава «Коли ластівки повернуться додому» – все це кроки до мети, що об’єднала нас, незважаючи на стать, вік, факультети. Різні теми: творчість, спорт, література – це далеко не весь список того, про що ми говорили у своїх блогах стосовно ВПО. Звичайно, зрозуміти людину можна лише тоді, коли ти опинишся на її місці, проте ми намагалися.

Запрошені гості круглого столу (представники органів місцевого самоврядування, правозахисники, керівники громадських організацій) висвітлили особливості реалізації стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та кричущі проблеми ВПО в Запорізькій області.

Щирі старання завжди знайдуть відклик, саме тому студенти, які доклали максимум зусиль і брали активну участь у заходах протягом усього проекту, отримали грамоти і подарунки.

TOP