«Медіа-арт-терапія: роль жінки у сучасному суспільстві» – блог-кафе в Сумах

Блог-кафе на тему «Медіа-арт-терапія: роль жінки у сучасному суспільстві» пройшло 18 жовтня в Сумах у рамках проекту «Голос жінки має силу 2019».

 

Завдяки активному розвитку інформаційного типу культури особливо актуальним є використання сучасних систем комунікації як засобу впливу на особистість.

Медіа-арт-терапія – це найновітніший різновид арт-терапії, який передбачає у якості простору для творчості використання сучасних систем комунікації. Медіа-мистецтво використовує як художнє поле сучасні комунікаційні технології: інтернет, телефон або будь-який інший формат передачі сигналу.

Під час тренінгу учасники мали змогу долучитися до створення власного медіа-контенту – пластилінового анімаційного мультфільму з теми гендерної рівності та миротворчості.

Спочатку учасники самостійно визначалися з образом та його характеристиками, а потім обговорювали в парах та в групах.

Найцікавішим виявився етап вигадування сюжету та написання сценарію.

***

Мета проєкту «Голос жінки має силу» — побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. Ініціатор проєкту — громадська організація «Фундація прав людини».

TOP