Вистава «Коли ластівки повернуться додому» в Одесі

5 жовтня у приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Грушевського відбулася вистава «Коли ластівки повернуться додому», організована театральною студією «Купе № 5».

 

Цей спектакль – частина проекту з відновлення миру та діалогу внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу-2019».

Він ґрунтується на історіях реальних людей – трьох жінок, які стали вимушеними переселенками через війну на Сході України.

«Тільки-но завершилася в Одесі вистава "Коли ластівки повернуться додому"... Емоції переповнюють, – ділиться Тетяна Кузнєцова, декан факультету журналістики НУ «ОЮА», координаторка проекту «Голос жінки має силу» на Одещині. – Це було по-справжньому про справжнє, найважливіше, найцінніше... Браво театральній студії "Купе №5" за те, що говорили про важливі речі від щирого серця, примушуючи кожного пережити емоції та почуття, достукавшись до глибини душі кожного глядача... Хочу, щоб ви виступали на великій театральній сцені – вам є, що сказати багатьом! Голос жінки має силу, головне – його треба донести і почути».

Колектив гастролює Україною вже протягом трьох тижнів. Виставу побачили в Ужгороді, Запоріжжі, Одесі та Вознесенську. На черзі – Київ, Чернігів, Дніпро.

***

Мета проєкту «Голос жінки має силу» – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. Ініціатор проєкту – громадська організація «Фундація прав  людини».

Реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (InstitutfürAuslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

TOP