Дводенний тренінг «Мистецтво заради миру» пройшов у Запоріжжі

25-26 квітня в Запорізькому національному технічному університеті в рамках проекту «Голос жінки має силу 2019» відбувся тренінг «Мистецтво заради миру», який проводила доктор педагогічних наук, професор кафедри психології Маргарита Дергач.

 

Головною метою тренінгу була підготовка студентів до роботи з ВПО з метою гармонізації їх особистості, зменшення внутрішнього напруження, активізації комунікативних потреб.

У тренінгу взяли участь 32 студента, більшість з яких – майбутні психологи.

На заході панувала творча доброзичлива атмосфера. Учасники уважно слухали тренера, активно включалися в роботу, із задоволенням розповідали про творчі продукти. Особливу зацікавленість у студентів викликами вправи з медитативного малювання та робота з мокрою вовною.

Під час тренінгу студенти висловили бажання навчися детально інтерпретувати творчі продукти, ознайомитися з іншими методами арт-терапії та особливістю їх використання в роботі з ВПО.

Проект здійснюється за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

TOP