Дякуємо за співпрацю!

Шановні колеги!

Добігає завершення друга фаза Національної програми «Голос жінки має силу» (Women Voices Count). Два роки ми разом працюємо над відновленням миру та побудовою діалогу серед внутрішньо переміщених жінок.

 Фундація прав людини щиро вдячна за співпрацю всім, хто долучився до проекту «Голос жінки має силу-2018», хто розділяє наші ідеї та вірить у те, що разом ми можемо зробити нашу державу сильною та успішною!

Дякуємо нашим регіональним партнерам:

  • Ужгородський прес-клуб (Закарпатська область)
  • ГО «Дивосвіт» (Запорізька область)
  • БФ «Карітас Донецьк у місті Дніпро» (Дніпропетровська область)
  • ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» (Луганська область)
  • ГО «Інтелект Сумщини» (Сумська область)
  • Чугуївська правозахисна група (Харківська область)
  • ГО «Міжнародний рух «Екокультура» (Чернівецька область)

Разом нам вдалося досягти результатів, які надихають. Ми провели кілька сотень великих і малих заходів, залучили тисячі людей. Учасниками нашого проекту стали понад 11500 осіб у семи регіонах України, включаючи жінок на непідконтрольних територіях!

Завдяки Вашій активній правозахисній діяльності цьогоріч у рамках проекту до судів першої інстанції подано понад 40 справ, які стосуються захисту прав ВПО. У блогах, що публікуються на різних платформах, можна знайти інформацію про перебіг і результати цих справи. Також блогери нашого проекту пишуть і про інші суспільно важливі проблеми, які не можна лишати поза увагою.

Дякуємо Ірині Тростянській, директору «Стильного радіо «Перець ФМ» за можливість провести Національний радіомарафон «Ukrainians». Завдяки Вам нас чули у 64 містах України!

Щиро вдячні Генеральному консульству Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс у Дніпрі) та пану Вольфгангу Мьоссінгеру, Генеральному консулу, а також Ірині Грицай, радниці голови ДніпроОДА, за постійну підтримку та участь у наших заходах. Ми цінуємо нашу дружбу!

Хочемо наголосити, що цей проект став можливим за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Спільна наполеглива праця принесла вагомі результати. Розпочату в рамках проекту діяльність уже не зупинити, і ми сподіваємося бачити плоди цієї роботи й через рік, два і більше, адже ми працюємо на довгострокову перспективу.

Дякуємо Вам за те, що усе це стало можливим! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі.

З повагою

Фундація прав людини

TOP