Фундація прав людини запрошує на фінальний Форум проекту «Голос жінки має силу»

Фундація прав людини розпочинає підготовку до грандіозного Форуму, де ми представимо результати другої фази національного проекту «Голос жінки має силу».

Форум відбудеться 3-4 листопада 2018 року в місті Дніпро. Тут зберуться лідери думок з семи регіонів України, представники громадських організацій і ЗМІ, активісти та всі зацікавлені в побудові діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищенні професіоналізму лідерок громадського сектору.

 

Робота над програмою з відновлення миру та діалогу серед внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» (Women Voices Count) триває з 2015 року. Проект реалізує ГО «Фундація прав людини» за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Під час першої фази проекту нам вдалося долучити до різних форматів діяльності понад 5000 осіб у 5 регіонах України, включаючи жінок на непідконтрольних територіях. Зважаючи на вагомі результати, у 2018-му році ми розширили географію проекту і тепер працюємо в 7 регіонах:

  • Закарпатська область (регіональний партнер – Ужгородський прес-клуб)
  • Запорізька область (регіональний партнер – ГО «Дивосвіт»)
  • Дніпропетровська область (регіональний партнер – БФ «Карітас Донецьк у місті Дніпро»)
  • Луганська область (регіональний партнер – ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади»)
  • Сумська область (регіональний партнер – ГО «Інтелект Сумщини»)
  • Харківська область (регіональний партнер – Чугуївська правозахисна група)
  • Чернівецька область (регіональний партнер – ГО «Міжнародний рух «Екокультура»)

Цьогоріч у рамках проекту «Голос жінки має силу» були організовані важливі інформаційно-просвітницькі заходи:

  • Національний радіомарафон «Ukrainians», який тривав кожної п’ятниці з 18 травня по 20 липня в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України. Марафон ставив на меті популяризацію національного, релігійного та будь-якого іншого різноманіття українців, адже мир і безпека можливі лише тоді, коли в суспільстві панують взаєморозуміння і прийняття різноманітності всіх його членів
  • Низка навчальних заходів: чотири 4-денні Школи-тренінги на теми правозахисту, адвокаційних кампаній, миротворчості і блогерства (Київ), по два дводенні тренінги на ці ж теми та мінімум10 тематичних просвітницьких заходів (формат блог-кафе) у кожному проектному регіоні
  • Адвокаційні заходи на підтримку жінок, які потребують правозахисту

Важливим результатом нашої роботи є активна блогерська діяльність – висвітлення на різних блог-платформах перебігу адвокаційних заходів, над якими ми працюємо. Коли про проблему говорять вголос – це перший серйозний крок до її вирішення!

Ми готуємо рекомендації до влади та ініціюємо з нею діалог. Ми створюємо ґрунтовну платформу для комунікації жінок-лідерок у регіонах. Уже немало зроблено, і нам хочеться поділитися результатами цієї роботи. Тому запрошуємо всіх зацікавлених на Форум у м. Дніпро.

Зареєструватися на Форум та з’ясувати всі питання щодо участі можна за адресоюpanchenko@uhrf.org

Чекаємо на зустріч 3-4 листопада у Дніпрі!

TOP