Національний радіомарафон «Ukrainians»: ВПО

Триває Національний радіомарафон «Ukrainians». Цієї п’ятниці відбудеться вже четверта розмова про нас, українців та про те, що ми – різні.

Радіомарафон «Ukrainians» в ефірі «Стильного радіо «Перець ФМ» покликаний популяризувати національне, релігійне, будь-яке інше різноманіття української нації. Адже мир і безпека можливі, лише коли в суспільстві панують взаєморозуміння і прийняття різноманітності всіх його членів.

 8 червня о 12:00 ми зустрінемося в ефірі з виконавчою директоркою ініціативи «Восток-SOS» Олександрою Дворецькою. Поговоримо про те, як живеться нині внутрішньо переміщеним особам, які питання і проблеми їх зараз хвилюють передусім.

Традиційно ми проводимо тематичну вікторину. Переможець гри, якого обирає наш гість, отримує пам’ятний подарунок. Для участі треба зателефонувати в студію під час прямого ефіру і правильно відповісти на 3 запитання про ВПО.

Беріть участь у Національному радіомарафоні щоп’ятниці о 12:00 в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України.

Ми різні, але всі ми – Ukrainians!

Організаторами марафону виступають Фундація прав людини та мережа радіостанцій «Стильного радіо «Перець ФМ» за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. Радіомарафон проходить у рамках проекту «Голос жінки має силу».

TOP