Школа «Блогери та правозахист» з Андрієм Андрушків.

Як робити якісні зміни в країні через професійну медійну адвокацію - генеральна тема другого дня школи-тренінгу "Блогери в адвокації" в рамках проекту "Я-медіа" за підтримки Robert Bosch Foundation.

Під наставництвом тренера Андрія Андрушківа/Andriy Andrushkivучасниці та учасники з'ясовують, що таке адвокація, як готувати адвокаційні кампанії і як блогерські інструменти можуть посилити адвокаційні проекти.

"Правозахисна програма "Я-медіа: Резолюція ООН: 1325"

Насичені чотири дні 22-25 січня зимової школи-тренінгу "Правозахисна програма "Я-медіа: Резолюція ООН: 1325" провели активні громадяни з Львівської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Чернігівської, Миколаївської областей.
Школа логічно продовжує поглиблювати площину для розуміння таких важливих питань сьогодення, як мир і миротворча роль жінки у суспільстві, роль жінок у попередженні конфліктів, жінки під час конфліктних і постконфліктних ситуаціях тощо.

Зимова Школа-тренінг «Блогери у правозахисті» 27-30 січня 2018

Сьогодні 27 січня розпочалася третя тематична школа "Блогери в правозахисті" в рамках проекту "Я-медіа", що реалізовує Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine www.uhrf.org за підтримки Robert Bosch Foundation.
Чотири дні учасниці та учасники з різних регіонів України (Київська, Кіровоградська, Львівська області) опановуватимуть правозахисний інструментарій блогосфери.

Зимова Школа - Тренінгу «ООН Резолюція 1325: Жінки. Мир. Безпека»

Шановні друзі,

Громадська організація «Фундація прав людини»  оголошує набір учасниць Зимової Школи- Тренінгу «ООН Резолюція 1325: Жінки. Мир. Безпека» для лідерок громадських організацій, які працюють у царині правозахисту внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях.

Цей проект «I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women” проходить за підтримки Robert Bosch Foundation.

Головною метою проекту є посилення голосу внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах.

TOP