Національний радіомарафон «Ukrainians»: мусульмани

Національний радіомарафон «Ukrainians» в ефірі «Стильного радіо «Перець ФМ» продовжується. І ми з нетерпінням чекаємо на нашого наступного гостя.

22 червня до студії завітає Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», один з мусульманських духовних лідерів нашої країни. Говорити ми будемо про іслам та про життя мусульман в Україні.

На Сумщині реалізується проект «Голос жінки має силу», який втілює Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

У рамках проекту «Голос жінки має силу», який реалізує Фундація прав людини, пройшло вже дві із запланованих чотирьох Шкіл-тренінгів, мета яких – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство, створення платформи, де могли би обмінюватися думками й досвідом громадські активісти з усіх куточків України. У перспективі така діяльність сприятиме відновленню миру в нашій державі.

Уже п’ять тижнів поспіль триває Національний радіомарафон «Ukrainians», який реалізує Фундація прав людини та мережа радіостанцій «Стильне радіо» за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. Радіомарафон проходить у рамках проекту «Голос жінки має силу».

Стартував він 18 травня. Його мета – показати, що ми, українці, дуже різні, але при цьому ми – громадяни однієї країни. Марафон популяризує національне, релігійне та будь-яке інше різноманіття української нації, виступає за прийняття і взаєморозуміння.

TOP