4 сходини вниз, довжиною у 20 років

 

Автор – Олександра Писарева

Прогулюючись сонячним осіннім днем по проспекту Чернівців, я завітала до офісу своєї колеги, з якою ми  разом проводимо благодійні заходи та родинні фестивалі. Пані Софія Бурденюк була учасницею нашого семінару з адвокації.

Якщо є жертва, то обов’язково повинен з’явитися тиран

Автор – Ганна Панфілова

Якщо є жертва, то обов’язково повинен з’явитися тиран.

Почула цю фразу випадково, спочатку відреагувала дещо емоційно. Що? Та ні, неправда. Я ні в чому не винна, це тільки він, все він. Після наступного питання:  «Скільки років Ви терпіли насилля над собою і своїми дітьми?», відповісти вже не змогла, слова застрягли в горлі, а з очей котилися сльози.

Про банки і гроші

Автор – Ігор Померанський

Доля подружжя Кузнецових Марини і Павла, що з Донецька, склалась так, як і в багатьох інших. Втекло від війни до Чернівців. Зайнялись бізнесом, для чого створили господарське товариство «Юнікос». На сімейній раді вирішено було частину коштів відкласти на депозит. Сказано – зроблено. Сума в розмірі 250 000 гривень була довірена Укргазпромбанку.

С колёсами по жизни!

 

Автор – Марианна Смбатян

Всем привет! Меня зовут Марианна, но для друзей Мариша или Мари. Это мой первый блог, хотя к литературе у меня крепкая любовь с раннего детства!

И всё же, о чем я хочу говорить в своем блоге? Каждый по своему поймет название «С колёсами по жизни». Кто-то с ходу воспримет, что это блог хиппи-наркоманки :) Но нет! Я особенная девушка во всех смыслах, в том числе и тем, что всю свою жизнь передвигаюсь лишь на колесах коляски! А, ну еще иногда меня носят на руках, как королеву! Но об этом позже.

Запобігання та протидія – пункти Резолюції 1325

Автор – Xmarino4ka

Метою прийняття Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» є забезпечення стабільного миру та розв’язання конфліктів з урахуванням ґендерного аспекту; сприяння активізації участі жінок у миротворчих процесах; запобігання та протидія ґендерно зумовленому насильству; реабілітація постраждалих від конфлікту, у тому числі внутрішньо переміщених осіб.

TOP